0
KATEGORİ
RENKKullanıcı hesabın yok mu? KAYIT OL

Siparişlerini kolay takip etmek, fırsatlardan faydalanmak ve gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Sepetiniz Boş Hemen Alışverişe Başlayın

HAKKIMIZDA

Şirket 1937 yılında Togo Acemyan tarafından deri ürünleri mağazası olarak "TOGO" adıyla Beyoğlu'nda kuruldu. Mağazada ilk başlarda deri ürünler ve İtalya'dan ithal edilen çanta ve valizler satılıyordu. Beyoğlu mağazası, seçkin İstanbullu elitler arasında hızlı bir şekilde favori bir mağaza haline geldi. 1940'da TOGO, Türkiye'nin ilk modern ayakkabı fabrikasını Ankara'da kurdu.

70'lerde TOGO markası, entelektüel yapı ve imajı trendlerin ötesine geçen bir moda oluşturdu. Modası, Türkiye'de siyasilerin, iş adamlarının ve beyaz yakalıların vazgeçilmezi haline geldi.

Dünya markalarına ayakkabı üretmeye başlayan firma, kısa sürede avrupada da tanınır hale geldi. Üretim fikrini hiç bir zaman iknci plana bırakmadı. Ancak tüketiciye ulaşma konusunda mağazalaşma hedeflerini hep erteledi.

Marka yeni çizgisi ve  yeni koleksiyonuyla daha güncel ve modaya ayak uydurur hale geldi. Türkiye'de franchise sistemi ile son tüketiciye ulaşma konusunda markaya hız kazandırdı.